info Vitajte na našich webových stránkach. phone Ak máte záujem o naše služby alebo sa chcete poradiť, môžete zavolať na telefónne číslo 0905 600 879.

O nás


Vážený zákazník,

dovoľte mi, aby som vám pár riadkami predstavil našu firmu.
Majiteľom som ja – Michal Hudec. Vyštudoval som odbor kamenosochár – reštaurátor a v tomto odbore vykonávam prax od roku 1990 a od roku 1997 ako živnostník.

Firma KAMENARSTVO ANGELO vznikla v roku 1999 a sídli v Novej Dedine pri Leviciach, časť Gondovo č. 317.
Prácu sa snažíme vykonávať čestne a hlavne k spokojnosti zákazníkov. Ponuku našich výrobkov stále rozširujeme, aby sme dokázali vyhovieť aj tým najnáročnejším zákazníkom.

Špecializujeme sa aj na výrobu terazzo materiálov – umelého kameňa. Zameriavame sa na výrobu a montáž pomníkových kompletov. Vyrábame ohrady, krycie platne, schody, parapety z prírodného, ale aj kvalitného umelého kameňa v rôznych farbách, ktoré majú schopnosť odpudzovať vodu a mach vďaka odolnému náteru, ktorý ZDARMA aplikujeme na všetky terazzo materiály. Ponúkame aj urnové schránky alebo krypty, ďalej všetky doplnky slovenskej, ale aj zahraničnej výroby: vázy, svietniky, kríže, sošky, plastiky, rôzne druhy písmen.
Najlacnejší komplet (pomník, podstavec a platňa) si u nás môžete objednať už od 450€.

Vieme vyhovieť aj zákazníkom, ktorí potrebujú zrenovovať staršie pomníky. Robíme aj prebrúsenie, zakonzervovanie, zlátenie, striebrenie, montáž a obnovu doplnkov, výmenu sklíčok vo svietnikoch alebo vyhotovenie novej nápisnej tabuľky, ale aj dosekávanie alebo pieskovanie písma priamo na cintoríne.

Naša ponuka sa vzťahuje aj na výrobu doplnkov do kúpeľní, kuchynské linky, stoly, obklady krbov, okenné parapety, žulovú a mramorovú dlažbu aj tzv. zámkovú dlažbu.

Zárukou kvality sú moje viac ako 24 ročné skúsenosti v odbore, preto neváhajte a ak potrebujete služby kamenára obráťte sa na mňa ako odborníka. Mojou snahou je budovať firmu, ktorá bude vedieť uspokojiť predstavy našich zákazníkov a práca, ktorú vykonáme bude odvedená na vysokej úrovni. O našej odbornosti svedčí aj množstvo kladných poďakovaní a spokojných zákazníkov. Hovoria o nás, že sme lepší.

S pozdravom Michal Hudec.

Navrat na vrch
Kontakt
Michal HUDEC - Kamenárstvo ANGELO
Nová Dedina 317
935 25 Nová Dedina


Orange: 0903 215 619
Orange: 0905 600 879
e-mail: kamenarstvoangelo@azet.sk
IČO: 34689249
DIČ: SK1034425139
Prevádzka
Gondovo 317
935 25 Nová Dedina (pri Leviciach)


Napíšte nám
Meno:
E-mail:
Telefón:
© 2014 Kamenárstvo Angelo
Všetky práva vyhradené.